Knihovna

Pokud máte nějaké materiály k Rhovanionu (hra očima postavy či hráče, fotky atd.), neváhejte je poslat - rádi je zařadíme. Kontakt: rhovanion@uhobitu.cz


Rhovanionské umění

Písně

  • Rhovanion na pisnestredozeme.cz
  • Vod Poníka na pisnestredozeme.cz (ta není úplně přesná, Skákavého poníka ještě nemáme - ale můžete být kreativní a text si upravit :) )

Iluminace k roku 2019

Aegeri

Na obrázku může být: 3 lidéIluminace třetí, 1051 t.v. kolorováno. Setkání po letech... (scénář by Walberga)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Není k dispozici žádný popis fotky.Iluminace druhá, Strdín 1051 t.v. kolorováno... Znachar měl štěstí  Aneb jak vzniklo beorní "nablít si do úlu."

 

 

 

 

 

 

 

 

Iluminace první. Trochu (eh hodně) melancholická, stejně jako nálada po Rhovanionu, každý se s polarpovou depresí hold vyrovnává po svém. Brum!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Arnorský zpěvník

Ke stažení ZDE - není úplný a nikdy asni nebude. Zatím tu jsou tři písně od Krinary (Jindřišky), tři od Randira a Krabička bombiček od Rejpala a spol. A jestli má někdo jiný něco, taky se ozvěte... :-)


Fotky pro inspiraci

ze starých ročníků Arnoru,
larpu ze stejného settingu

Arnor LARP 2014

Arnor LARP 2013

Arnor LARP 2012

Arnor LARP 2011

Arnor LARP 2010

Patrně vstoupí ve známost jako larp tak ničivý, že se nedochovaly záznamy. Ale třeba v nějaké volnější době projdu mail...

Arnor LARP 2009

Arnor LARP 2008


Arnorský zpěvník

 

Obecné

Kalendář dřeváren na webu Larp.cz

Žij a nech zemřít - Azrikův článek o tom, jak patřičně efektně zahrát zranění nebo vypustit duši.

Inspirace na výrobu kostýmů a zbraní

Návody na Azrikově webu - výborný zdroj pro nováčky, kteří se ještě ve světě larpů moc neorientují

Návody a inspiromaty na stránkách Bitvy pěti armád.

Wetaworkshops - asi nejlepší inspiromat kostýmů je conceptart k filmu The Hobbit: an Unexpected Journey, The Hobbit: the Desolation of Smaug a The Hobbit: Battle of the Five Armies. A pak samozřejmě LOTR: the Fellowship of the Ring, LOTR: the Two Towers a LOTR: Return of the King. Možná něco najdete i v conceptartu k Shadows of Mordor.

Hraničářský kostým: 

Obchod U Hobitů a e-shop Hůrka je to, co možná hledáte, chcete-li pomoci s vybavením, ať už radou nebo výrobou polotovaru nebo kompletního kostýmu. Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů, láká Bagr a spol.

P.S.: Rrozhodně nemůžete přežít bez této skvostné umělecké písně, která, vypůjčím si slova Melian, "řeší mnohé rozpory života a smrti a dává nám poznat, kde leží těžiště našeho žití".